WhatsApp müşteri hizmetleri iletişim numarası

müşteri hizmetleri

WhatsApp müşteri hizmetleri çağrı merkezi iletişim numarası var mı? Türkiye telefon numarası bulunmamakta.

WhatsApp kurucusu Jan Koum, Ukrayna devletinin telefonları dinlediği korkusu ile uygulamanın temelini attı. WhatsApp kolay arayüzü ile hızla yayılırken Facebook tarafından satıl alınması ile büyü bir yükselişe geçti. Son yıllarda çıkardığı yenilikle vazgeçilmez uygulamalardan biri oldu.

Uygulamanın ilk kullanımı mesajlaşma odaklıyken daha sonra fotoğraf, video ve dosya paylaşımı güncellemeleri ile büyümeye devam etti. Daha sonra sesli arama ve görüntülü arama ile büyük bir hamle yaptı. Uygulamanın iOS iPhone, Android, Windows Phone ve Blackberry işletim sistemleri için desteği bulunmakta.

WhatsApp, şuan dünya da en çok kullanılan uygulamalar arasında yerini almakta.

WhatsApp müşteri hizmetleri

müşteri hizmetleri

WhatsApp müşteri hizmetleri için iletişim numarası

Türkiye ve dünya genelinde telefonla her hangi bir destek hizmeti bulunmayan WhatsApp’ ın resmi web sitesinde yer alan yardım seçeneklerini inceleyebilirsiniz. İsterseniz ücretli önerdiğimiz Teknoloji hattını arayabilirsiniz.

Destek hattından Whatsapp erişim sorunları, fotoğraf ve video gitmeme sorunu, mesaj gelmiyor veya gitmiyor sorunu, doğrulama kodu gelmiyor, Whatsapp iki adımlı doğrulama hatası, şifremi unuttum, yedek nasıl alınır ve alınan yedek nasıl geri yüklenir, silinen mesajları geri almak mümkün mü ve video oynatma hatalarıyla ilgili yardım alabilirsiniz.

WhatsApp müşteri hizmetleri iletişim numarası

“WhatsApp müşteri hizmetleri iletişim numarası” üzerine 2 yorum

Yorum yapın