Facebook şifremi unuttum şifre kurtarma

müşteri hizmetleri

Facebook şifremi unuttum şifre kurtarmak için ne yapmalıyım? Hesabımın şifresini unuttum e-posta şifremi de unuttum erişim yapamıyorum şifre sıfırlamak için hangi adımları denemeliyim?

Facebook’ ta unutulan hesap şifresini hesap güvenlik seçenekleri ile sıfırlama olasılığı bulunmakta. Eğer güvenlik adımlarına da yanıt verilmezse kimlik ekran görüntüsü ile Facebook’ a başvuru yapılabilir.

Kimlik ile başvuru adımlarına Google’ den “Facebook kimlik ile başvuru” veya “kimlik ekran görüntüsü ile başvuru” şeklinde aratarak ilgili konulara ulaşabilirsiniz.

 

Facebook şifremi unuttum

Kimlik ekran görüntüsünde yer alacak bilgiler ad soyad, doğum tarihi, doğum yeri ve fotoğrafınızın görünmesi yeterli olacak. Bir sorunla karşılaşırsanız yorum ya da önerdiğimiz Teknoloji hattını arayabilirsiniz. www.andronova.net

facebook.com resmi sitesine bilgisayar üzerinden giriniz. “Hesabını mı unuttun” seçeneğine tıklayınız. Açılan ekrana Facebook hesap adını, e-posta adresini ya da ekli ise cep telefon numarasını yazıp hesabınızı aratın.

Facebook şifre sıfırlama adımlarında eğer bazı sorulara yanıt veremiyorsanız ve aşağıdaki gibi bir yazı çıkıyorsa “Bunlara artık erişimim yok mu” seçeneğine tıklayınız. Eğer güvenlik ayarlarınızı ve gizlilik ayarlarınızı yapmadıysanız bazen mail adresi üzerinden şifre sıfırlama dışında bir seçenek çıkmayabiliyor. Bu durumda aşağıdaki önerdiğimiz adresler üzerinden iletişime geçmeye çalışınız.

müşteri hizmetleri

 

Facebook şifremi unuttum şifre sıfırlama yapamıyorum çözümü

Facebook hesap kurtarma: facebook.com/help/contact/357439354283890 ve facebook.com/help/contact/274459462613911

Facebook şifremi unuttum

şifre sıfırlama yapamıyorum

şifre sıfırlama

facebook hesap kurtarma

facebook mail şifremi unuttum

“Facebook şifremi unuttum şifre kurtarma” üzerine bir yorum

Yorum yapın