Facebook Reklamlarınızın Saatini Ayarlayın

müşteri hizmetleri

Facebook’ta yayınlamış olduğunuz reklamların hangi saat aralıklarında yayınlanacağını sizler belirleyerek daha fazla kitleye ulaşabilirsiniz.

Facebook Reklamlarınızın Saatini Ayarlayın

Merhaba arkadaşlar Facebook’ta yayınlamış olduğunuz reklamların hangi günler ve hangi saat aralıklarında yayınlanacağını kendiniz belirleyebilir ve hedef kitlenize daha kolay ulaşabilirsiniz. Yayınlanmış olan bir reklam ayarlarında değişiklik sağlamak isterseniz “Power Editor”‘a giriş gerçekleştirelim. Sayfanın üst tarafında yer alan “Reklam Yönetin” bölümüne giriş gerçekleştirelim. Sol tarafta yer alan  simgesine tıklayalım. Daha sonra yeni bir reklam seti oluşturmak için “Reklam Seti Oluştur” butonuna basalım. Mevcutta bir reklam seti var ise ayarlarında değişiklik gerçekleştirebilmek için butonuna basalım. Reklam planının yanında yer alan “Reklamları bir plana göre ayarlayın” butonuna basalım.

müşteri hizmetleri

Eğer yeni bir reklam yayınlayacaksanız aşağıdaki adımları takip ederek Reklam planlaması sağlayabilirsiniz. “Bütçe” bölümünün yanında yer alan açılır menüyü kullanarak “Reklam Planlaması” bölümünün içerisinden “Reklamları bir plana göre yayınla” bölümünü seçelim.

“Pikatel Airmax 101 Modem Kurulumu” ile ilgili yazımıza bakmak ister misiniz?

Facebook Reklamlarınızın Saatini Ayarlayın

Yorum yapın