Facebook müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası

Facebook müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası

27 Mayıs 2017 3 Yazar: müşteri hizmetleri

Facebook müşteri hizmetleri çağrı merkezi telefon numarası Türkiye için var mı? Facebook hesabım çalındı, hesap kurtarma, şifre sıfırlama, hesabımı dondurdum açılmıyor giremiyorum gibi sorunlar için özel destek hizmeti!

Facebook’ un sorunları ile ilgili her hangi bir Facebook iletişim numarası bulunmuyor. Türkiye’ de özel Teknoloji alanında destek hizmeti veren kurumsal şirketler bulunmakta.

Facebook müşteri hizmetleri

Facebook müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası

Özel destek hattından bazı sorunlar için alabileceğiniz yardım konuları! Çalınan hesap için neler yapılacağı. E-posta hesabım çalındı diyenler için mail kurtarma adımları. Facebook hesabıma giremiyorum diyen kullanıcılar için çözüm önerileri. Facebook hesabına virüs bulaştı diyorsanız bilgisayar ve hesap kontrol adımları. Hesabımla ilgili sorunlar yaşıyorum diyenler için başvuru adresleri.

Dikkat! Hesap güvenliği için her zaman cep telefonu numaranızı ekleyip telefon doğrulaması ile hesaba giriş yapınız. Bazen doğrulama kodu gelmese de Facebook cihazınızı saha önce algıladığından doğrulama kodu kullanmadan girişinizi sağlayabilir. Aynı zamanda hesap güvenlik ayarlarınızı doğru şekilde yapmayı unutmayınız. Güvenlik sorularınızı zorlaştırın.

Facebook, şuan dünyada en çok tercih edilen sosyal paylaşım sitesi olma ünvanına sahip. İşte bu sebepten dolayı ne kadar büyük olursa o kadar büyük sorunları barındırıyor. Facebook ilk çıktığında üniversiteli gençlerin iletişimi için faaliyet gösterirken git gide tüm okullara ve sonra dünyaya yayıldı.

Facebook hesabınızla ilgili sorun yaşıyorsanız ya da şikayet etmek için bir yer arıyorsanız ilk önce Facebook iletişim kanallarını deneyip sonra yasal haklarınızı aramanız önerilir.

Facebook iletişim adresi

Facebook giriş sorunları için iletişim adresi facebook.com/help/contact/357439354283890

Hesap giriş sorunları dışında şikayet sorunlarınız için www.andronova.net ve www.teknolojihaber.net sitelerini ziyaret edebilirsiniz.